Leden 2012

Na téma: Paříž

2. ledna 2012 v 7:00 | Adelle |  Avatary
Ahoj,
tak mám tady zase nějaké avatary. tentokrát na téma Paříž. Původně tady měl být jiný článek ale nakonec jsem zůstala u avatarů. Strašně mě to baví a tyto se mi opravdu líbí. Mám ještě jedny avatary, ale ty nevím, kdy přidám. Chtěli byste ještě avatary? Doufám, že se budou líbit i Vám a nebudete kopírovat. Tak pište komenty. Děkuju.


Na téma: Silvestr

1. ledna 2012 v 11:31 | Adelle |  Avatary
Ahoj,
dneska tady máme novýr rok. Tak přeju hodně štěstí, zdraví, lásky a pohody. Mám tady pro vás avatary na téma Silvestr. A kdybych měla zhodnotit rok 2011 na blogu, vypadalo by to asi takto.

V lednu jsem měla blog o Miley Cyrus a děníčku. V únoru jsem nenapsala ani jeden článek, protože jsem měla pozastaveno. V březnu jsem se rozhodla, že s blogem skončím. Až v černu jsem se opět vrátila na blog a měla jsem blog pro dívky a deníček. V červenci jsem přidávala 1 článek za den. Byly to hlavně fotky, nakupování, avatary a nějaké články pro holky. V srpnu to bylo podobné jako v ředchozím měsící. 24.srpna jsem se rozhodla, že se přesunu na blogspot. Ovšem v listopadu jsem se vrátila zpět na blog a blog byl pro holky. V prosinci to bylo podobné jako v listopadu. Nakupování, fotky a články.

Hodně krát jsem měla pozastaveno. Myslím, že by mi už tento blog mohl zůstat. Zvykla jsem si na něho a návštěvníci také. A teďkom už avatary.