Červen 2011

Jaké letní boty jsou letos v módě?

30. června 2011 v 16:46 | AdííseQ |  Fashionka
Měla jsem tady článek Jakou kabelku si dneska vezmu a teďkom tady dám článek Jaké letní boty jsou letos v módě? Je to podobný článek jako o kabelkách. Tak čtěte dál.

Když je vedro, 30 °C budou se ti hodit sandálky. Letos jsou v módě "gladiátorky". Jsou to perfektní sandálky. I já sjem tomuto modelu podlehla a koupila jsem si jedny. Jsou to úžasné botičky. Mám je strašně ráda. Můžeš si vybrat z různých designu. S kaminkáma, perličkama a nebo po obyčejné s páskama. Stojí kolem od 500 do 1 000 Kč. Jsou taky dobré na nákupy.
A takové mám já gladiátorky. Koupila jsem je v Deichmannu a stály 590 Kč.


K vodě se budou perfektně hodit "žabky". Jsou to fakt super botky. Žádně zavazování, žádné zapinání. Prostě nazuješ a e to. Ale to nemusím vysvětlovat, protože "žabky" má dneska každý =). Dají se taky pořídit žabky, které vypadají jako gladiátorky. Dají se sehnat snad všude. A cena? od 70 Kč nahoru.


A když prší nebo na sport jsou vhodné botasky nebo conversky. Mám ráda obojí. Botasky se dají sehnat od 1 000 a více a conversky od 500Kč nahoru. Jsou to strašně úžasné botičky. Já mám sice radši lodičky, sandálky atd. ale tenisky mám taky ráda =).
A jaké máš ty NEJRADŠI BOTY?
Komentujete a nekopírujte prosím!

Moje kosmetika

30. června 2011 v 11:39 | AdííseQ |  Beauty
Tak jsem se rozhodla, že vám sem dám pár věciček moji kosmetiky. Za pár dní dodám možná další.

Tento pudr je z Oriflamu.
Stál mě 179Kč.
Je to fakt super pudr.

I tento lesk je z Oriflamu.
Stál 119Kč.
Je to odstín Hottie. Má příchuť jahodu.
Je taky třpitivý, ale na této fotce to nejde vidět.

Jakou kabelku na dnešek?

30. června 2011 v 9:22 | AdííseQ |  Fashionka
Tento článek je pro holky. Znáš to. Máš plno kabelek, ale když nějakou potřebuješ, tak nemáš tu, kterou bys potřebovala. Dám vám se pár "informací" o různých kabelkách a kde se hodí.
Já mám nejraději kaelky přes rameno. Aspoň nepadají jako normální kabelky na rameno. Ale i ty normální kabelky na rameno mám ráda.

K vodě se nejlépe hodí letní tašky. Letos v módě jsou sláměné "košíky". Je to velká kabelka, do které dáš snad všechno, od ručníku přes plavky až k opalovácímu krému a ostatním věcičkám. Stojí od 200-400 Kč.

Do kina,na rande, nákupy a na venky s kamarádkama se bude nejvíce hodit "psaníčko". Dáš do ní peněženku, klíče, mobil a další malé věci. Stojí od 100-300 Kč. Je to hezká malá taška.

Do školy a na běžné nošení se budou hodit normální kabelky, které se dají koupit skoro všude. Takové velké tašky jsou taky praktické. Máš tam spostu kapes a mnoho se ti tam vejde. Jak knižky a sešity tak i svačina atd. Můžeme si vybrat z různých designu. Od leopardích vzorů přes kreslené postavičky až po barevné kabelky. Stojí od 100-300 Kč.


Pište komenty a NEKOPÍRUJTE!

Pro někoho poslední den školy, pro mě prázdniny

30. června 2011 v 8:27 | AdííseQ
Dobré ráno , někteří mají až dneska vysvědčení a někteří ho už měli (jako třeba já). Tak jak dopadlo vízo? Bylo podle představ?
Dneska tady budu dávat nějaké články, oběhnu affska a pak??? No a pak nevím... Podívám se na nějaké blogy atd...

Tak si užijte ten "první" den prázdin...

Jak si pořídit gelové nehty když ti je rodiče zakážou?

29. června 2011 v 16:01 | Adíís |  Návody
Hodně holek nosí gelové nehty a hodně holkám se to také líbí, ale nemůžou je mít... Tak vám sem dám takový návod jak si je pořdit sama doma.
Potřebuješ:
bílý lak (může být i jiná barva. Je to na konečky nehtů)
průhledný lak

1. Zapiluj si nehty podle tvaru který se ti líbí. Měla bys ale vědět, že potřebuješ mít trochu delší nehty. Jde to i na krátkých nehtech.
2. Nalakuj si jenom ŠPIČKY nehtů libovolným lakem na nehty. nelakuj ale celý nehet.
3. Až ti lak na špičkách zaschne, přelakuj celý nehet průhledných lakem a nech zaschnout.

Ve výsledku to vypadá hezky...

Brýlky na léto 2011

29. června 2011 v 15:11 | Adíís |  Fashionka
Léto už začalo a s létem přišlo i sluníčko... A tak aby jsme se nemusely xichtit na sluníčko, dám vám sem pár slunečních brýlí, které jsou toto léto v módě... Můžete si vybrat od velkých brýlích (skoro přes celý obliček =D ), tak přes retro brýlky až po samé pilotky... Můžete si také vybrat ze vzorů... Od leopardích vzorů až po nápořnické proužky.. Mě se líbí maxi brýle a pilotky...

pilotky

retro brýle

brýle "mouchy"

Pište do komentíků které se vám líbí nejvíc... Díky

Zpět na blogu? Možná jo...

29. června 2011 v 10:00 | _*Pe@ce_*_AdeLQa_* |  My diary
Ahojky lidi, možná budu azse na blogu. Už jsou práízdniny takže budu mít více času... Už mám i nějaké náměty na články... Asi to tu bude spíše jako dívčí blog... No mě bude bavit. Tak sand se zase vrátí bývalí návštěvníci...